Často kladené otázky

Ako môžem zadať objednávku?

Ak chcete urobiť objednávku, pridajte požadovaný tovar do nákupného košíka a potom kliknite na tlačidlo "Pokladňa". Potom vyberte typ doručenia a typ platby. Ak zadávate objednávku prvýkrát, podrobnejší formulár bude pre vás o niečo menej! Starostlivo a čo najúplnejšie vyplňte všetky polia s dodacími údajmi!

Prečo sú vaše pilulky lacnejšie ako v lekárni?

Náš internetový obchod predstavuje takzvané generiká známych liekov (presné kópie). Generiká sa nazývajú lieky, ktoré vyrába spoločnosť, ktorá na ich vývoji a testovaní nevydeláva peniaze cestujúcich. To znamená, že spoločnosti musia byť skúmané len vo výrobe - a liek je pripravený. Spravidla sa vďaka tomu dá ušetriť niekoľko miliárd dolárov, takže generiká sú oveľa lacnejšie ako originál. Uvoľňovanie takýchto liekov je povolené až po skončení platnosti patentu na pôvodný liek.

Nerozumiem prípravám. Čo je pre mňa najlepšie?

Najmä pre tých, ktorí sa ešte nerozhodli, ponúkame dva typy testovacích sád, ktoré by sa mali určiť podľa preferencií. Všetky lieky majú rovnaký účinok a princíp fungovania. Líšia sa len účinné látky a čas odozvy. Účinnou látkou Viagry je sildenafil. Existujúca látka Levitra je Vardenafil. Účinnou látkou Cialisu je tadalafil. Bežné lieky sa prijímajú perorálne, softvérové verzie liekov sa absorbujú pod jazykom 20-30 minút pred pohlavným stykom. Prípravky rozširujú krvné cievy v penise pri sexuálnom vzrušení. Výsledkom je zlepšenie prietoku krvi v sexuálnom termíne, čo prispieva k nástupu normálnej erekcie.

Generické lieky sú náhradou originálnych liekov.

Majú úplne rovnaké zloženie, ale od pôvodných tabliet sa líšia novým, málo známym názvom. Predávajú sa pod nežiaducim označením, a preto sú oveľa lacnejšie. Generiká sa svojou účinnosťou nijako nelíšia od originálnych liekov a pôsobia úplne rovnako.

Kde sú drogy, ktoré predávate?

Všetky lieky sa vyrábajú v Indii, ktorá zásobuje celý svet generickými liekmi.

Čo sa stane, ak vaše tabletky nebudú účinkovať?

Všetky generické lieky predávané v našej internetovej lekárni sa vyrábajú v popredných farmaceutických závodoch v Indii, podliehajú prísnej kontrole kvality, spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a sú úplne identické s príslušnými originálnymi liekmi. Ak nie ste spokojní s kvalitou prípravkov zakúpených u nás, vrátime vám peniaze alebo vám ich vymeníme, akonáhle dostaneme nespotrebovaný zostatok lieku.

Zaručujete kvalitu svojich liekov?

Áno, garantujeme! Naše lieky zodpovedajú originálom na 100 %! Buďte opatrní! "Niektorí podvodníci sa vydávajú za zástupcov nášho obchodu." Vaša objednávka musí byť zabalená v nepriehľadnej obálke a v obálke je vložený návod. Neklamte sa!

Aký je rozdiel medzi softvérovou verziou tabletov a generickou verziou?

Štandardné voliteľné tablety sú možnosťami softvérových predchodcov. Druhý z nich preniká do tela oveľa rýchlejšie a môže sa piť spolu s alkoholom a ťažkým jedlom.

Čo potrebujem vedieť o vašich prípravách?

Prispievajú k vzniku erekcie len v prípade sexuálneho vzrušenia! Neužívajte viac ako jednu tabletu denne!

Neviem, pracovníci, čo presne je v mojom balíku?

Nie, pracovníci pošty o tom nevedia, pretože pred odoslaním zásielky tovar starostlivo zabalíme do nepriehľadného obalu bez akýchkoľvek nápisov.